שאלות ותשובות

מה הכשרות שלכם?

השוקולד שלנו הוא כשר פרווה הכשרות בהשגחת רבנות מ.א. הגלבוע + בד"צ מחזיקי הדת (בעלזא)

הקקאו שלכם בסחר הוגן?

כן, אנחנו משתמשים בקקאו בתקן סחר הוגן.

המוצרים שלכם נקיים לחלוטין מחלב/בטוחים לאלרגים?

כן, המוצרים שלנו נקיים לחלוטין מחלב ושאריות חלב ואנחנו מקפידים על כך מאד, כולל בדיקות תקופתיות ומחמירות. המוצרים שלנו בטוחים לחלוטין לאלרגים ולרגישים לחלב וללקטוז.

האם ניתן להשתמש במוצרים שלכם לאפייה?

בהחלט! המוצרים שלנו מתנהגים כמו שוקולד לכל דבר, וניתן לשלב אותם בכל מתכון שיש בו שימוש בשוקולד. כברירת מחדל אנחנו ממליצים על השוקולד הקלאסי שלנו, שהוא שוקולד נקי, אבל מוצרים אחרים יכולים להביא תוצאות מפתיעות וייחודיות.

מה הרכיבים והערכים התזוניים של המוצרים?

תוכלו למצוא את הפירוט בעמודי המוצר.

איפה ניתן להשיג את המוצרים?

באתר שלנו יש מפה עם כל נקודות המכירה שמחזיקות את המוצרים שלנו. חשוב לציין שאין לנו מידע מעודכן לגבי מצב המלאי בחנויות בכל רגע נתון.

אפשר לקנות ישירות מכם?

אנחנו לא מציעים רכישה ישירות מאיתנו. אנחנו מרכזים את המאמצים שלנו בהפצה לחנויות ברחבי הארץ, ונשמח לסייע לך באיתור חנויות באזור שלך.

האם המוצרים שלכם מכילים גלוטן?

מרבית המוצרים שלנו לא מכילים גלוטן. רק שני טעמים, חטיף הקורנפלקס וטבלת הלבן עוגיות, מכילים גלוטן באופן ישיר.עם זאת, כל המוצרים מיוצרים באותה סביבה ועל אותו פס ייצור, ולכן מבחינה אלרגנית כל המוצרים מבחינת חשש לעלול להכיל.

למה יש במוצרים שלכם כל כך הרבה סוכר?

המטרה שלנו היא לייצר ממתק טבעוני טעים ומפנק שלא כרוך במוצרים מן החי. אף על פי עושים שימוש במינימום חומרים הנדרש כדי להגיע לטעם, ועושים שימוש בחומרי גלם איכותיים ככל הניתן, המוצר שלנו אינו מוצר בריאות ויש לצרוך אותו באופן מאוזן, כל כמו ממתק אחר.עשינו בעבר ניסיונות שונים להפחית את הסוכר במוצרים. לא הצלחנו להגיע למוצר שעמד בסטנדרטים שהצבנו מבחינת טעם, איכות וחוויה. אנחנו כל הזמן מפתחים ומשכללים את המתכונים ואופני הייצור וייתכן שנוכל להציע גם מוצרים מופחתי סוכר בעתיד.

למה השוקולד יקר?

אנחנו מודעים לעניין המחיר ולכך שכרגע הוא לא נגיש כמו שהיינו רוצים שהוא יהיה. יש לכך הרבה סיבות, ביניהן העובדה שאנחנו עסק ישראלי שגדל פה בארץ, ובהתאם לכך גודל המפעל ויעילות הייצור שלנו אומנם הולכת ומשתפרת אבל עדיין לא יעילה כמו של תאגיד גדול. בנוסף, ישנה עלות חומרי הגלם (שאנחנו מתעקשים שיהיו איכותיים ובסחר הוגן) שאת רובם אנחנו מייבאים בעצמנו, וגם ההקפדה על תנאי העסקה נאותים לעובדים שלנו. אנחנו בתהליך גדילה מתמיד וחלק מהמטרות שהצבנו לעצמנו הן לייעל ולשפר תהליכי ייצור ובכך לאפשר הוזלת מחירים. עם זאת חשוב לזכור - המוצרים שלנו עשויים מחומרי גלם איכותיים מאד ובהשוואה למוצרים אחרים בקטגוריה של שוקולד איכותי המחירים דומים.

למה אתם משתמשים במושג "שוקולד חלב" אם אין חלב בשוקולד שלכם?

יש כמה סוגי שוקולד על המדף שיש להם טעמים שונים. שני העיקריים הם שוקולד מריר ושוקולד חלב. שוקולד מריר מכיל אחוזים גבוהים של מוצקי קקאו ללא חלב כלל והוא מריר יותר. שוקולד חלב מכיל פחות מוצקי קקאו ומכיל גם חלב, והוא מתוק והטעם שלו עדין יותר יותר.אנחנו פיתחנו מתכון שמחליף את החלב בשוקולד החלב ושומר על הטעם המקורי בעזרת רכיבים מן הצומח בלבד. על מנת להמחיש את הטעם אנחנו משתמשים במושג שוקולד חלב, פשוט כי זה סוג הטעם של השוקולד.

רוצים לדבר איתנו ?

עקבו אחרינו

panda_vegan_chocolate@